SİVEREK FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SİVEREK FORUMLARI

SİVEREKLİLERİN BULUŞTUĞU NOKTA...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sagopa Kajmer-Rap YoLdaşı Gömdü

YazarMesaj
Admin

Admin

Sagopa Kajmer-Rap YoLdaşı Gömdü Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer-Rap YoLdaşı Gömdü   Sagopa Kajmer-Rap YoLdaşı Gömdü Icon_minitimePerş. Mart 08, 2007 5:44 pm

sözüm kulaklarına değisin duvara vursun başını gücüm yıllar geçse vakit durur alınamayacaktır öcüm.
ardımı aldım dilaverle başlamıştı büyük göçüm devler ortasında bür omzu yere yakın bi bücürüm.
ah bu körpelerde kalmamış fikir akıl dumanlı bahçelerde aleve ver otu tipin joni maykıl
bir tarafta keloğlanlar diğer yanda mevlanalar...
eski dosttan düşman olmaz bunlar en büyük yalanlar.
tilki orda bir ümitsiz dağla hayal kurarken nedense ipini kestin sattın grubunu erken.
kalbindeyse nefretinide kendi elinle şahmat ettin velakin şimdilerde yediğin tabakları tekmeledin.
bana diss yaparkende eminimki kullnacaksın kafkef cümle sonuna koyacaksın kafkef senin yenkef.
üç nankör bi araya gelmiş çekip gitmiş şeref eshefle kınama görevindeki yalakalıkla mükellef.
rapte sahtiyan saktekan sahduman maslak yalısındakileri bilse napardı resepsiyonist baban.
ve ağla laan rap hayatın bitti maymun çarli şarlatan ve dürzü burası senin havanı alan.
sago line dürbün kurşun palaska postal görcek gitmedi askerede balistik görcek mercek
keksin gerzek krokiyle kalkan batın inecek bu duruma en çok çatalflex sevinecek. DEVAAAM
allah sizi sagopa kajmer şerrinden korusun illahla kaçıştır bismillah sana haram gavur
eyvallahın sonu bu aza dair kurgu olur.
fantazilerini kur bosporus ortasına tek başına osur dur.
kendi bir gün kötü gözlerle bak ayıbını yüzüne vur aşağıla dürüst ol bir kere olsun sınırda dur
yalanla beslenen kulaklarıma dilersen köpekçe avkur. cihanda üç şey maneviyse onur huzur gurur.
bak sen şu işe e maneviyata saygıda kusura mı kalmış iki hece tepelemesine çık sago omzuna yüklen kır kalbini ver elime.
beni devirmek çok kolaysa tarihinden adımı sil en temiz denizde bile var gözden ırak kolibasil
fil şirindir ama onca sineğin başını ezendir bil. ben humusla rahat uyurken seni saracak kill bill.
sözlerimde kulaklarına kabartma tozu her ustanın sırrı gizli sağ elinde saklı kozu
şaşmamakta şaşı bakışla bakmamakta kantarın dozu onbin resme dahil olsam ben veririm en iyi pozu
sahana ceza kestim ben ağlamazken vurur dilim benimle aylı benli konuşma dilini keserim
rap hayatını tek parçamla bitiririm yeminliyim bundan sonraki kariyerinizde esenlikler dilerim.
sen öyle nankörsün ki buz dağlarını eritemezsin açık arttırma yapsan bana rapini yediremezsin
rapstarım desen sokak sanatından bi habersin. tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin.
bak sen şu işe e maneviyata saygıda kusura mı kalmış iki hece tepelemesine çık sago omzuna yüklen kır kalbini ver elime.

rap yoldaşı gömdü yaktığım tüm lambalar ani söndü dinle kafkefi feyz al
ben maratona çıktım sen yerde topal gel yaralara tuz bas. hasıma el verdim kol gitti abe heyhat ben mektubu yazdım
sayfalarını ister yırt ister kopart. sago defteri dürdü en büyük düşmanı nankör bir bücürdü.
aynaya bak yok sen cahile kalem çekiver eski dosta yol ver. yol ver. yol ver. yeaah
kanına işlemiş kıskançlık sizin takım nankör ey kör albüm kapaklarını açta adımı gör.
kokan leş ağzınla yaptığın rap tiiz ve itici şükür ki kellen kurtuldu sen yedin o çekici
tek bi şarkı yaparım alırım havanı sen bilirsin be kahpe bunu en iyi bilenken neden sonuca isteriksin
evliyayı rap önünde tek kelime ile geyiksin testislerini tutma televizyonda çok komiksin.
voooww
ben eşittir ay söylesene neden korkalım senden? sen bi kopyasın hazıra konmuş bir yiyen
ten uyuşmazlığı oldu sanırım ayrıldın tekno dj,inden bende bir teknocu buldum hemde en rapçisinden
bundan sonra laf yaparken bir değil iki aşama düşün. ikinci mektuba cevap yoksa birdeki yazımı düşün
önümüz yaz temmuz ortasında tir tir üşüyün paylaşamadıklarınızı bari bu ilk kez bölüşün.
hayatta en kolay yaptığım iş bir iki kadeh diss atmak senin yaptığın en iyi iş yanı başındaki dostu satmak
mademsen kaşındın benim tırnaklarınla aşındın rapini yeraltından alıp züppe dolu mekana taşıdın.
dilimin kemiği olsa inanki ilkin ben kırardım yemin ederim yaram olsa tuzu yerine ben basardım.
iki senelik diskografilerinizi hattatlara yazdırın bayım hızlı treni dışlar rayım
sagopa nane keskin tadım benimle cenk yapma kadına en yüreklinizi yollayın
dokunursan patlar mayın yüzlerinizi saklamayın kareye düşene atlamayın maskeleri düştü bayın
rapi şaha kaldırmak adına siz ikiniz şeker yalayın bitchhhh.
sago defteri dürdü en büyük düşmanı nankör bir bücürdü.
aynaya bak yok sen cahile kalem çekiver eski dosta yol ver. yol ver. yol ver.
yoll veeeeeerrrr.

disstortion ep
kolo koloo koleraa
sago mada fuckin pop pop pop
kafkef kafkef............
https://adar.yetkin-forum.com

Sagopa Kajmer-Rap YoLdaşı Gömdü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer-Ph
» Sagopa Kajmer-24