SİVEREK FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SİVEREK FORUMLARI

SİVEREKLİLERİN BULUŞTUĞU NOKTA...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Unutulmuyor ...

YazarMesaj
birkaN

birkaN

Unutulmuyor ... Empty
MesajKonu: Unutulmuyor ...   Unutulmuyor ... Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 9:24 am

nefes almak bile zor gelir oldu bedenime...sanki gök kubbe üstüme çökmüş***yıldızlar üstümde*** ayrılık acısının habercisi oluyorlor.yüreğim daralmış gözüm dalmış konuşamıyrum.tek kelime etsem belki de ağlayacağım.isyan ediyor lanetler okuyorum seni gördüğüm güne...seni engel tanımayacak kadar seven kalbime.gözyaşlarım yanaklarda yüzüm semada rabbimden af diliyorum isyan edişime*** ettiğim bütün lanetlere tövbeler karışıyor binlerce...
biliyordum mutlluk saçan bulutların bir gün ayrılık olarak yağacağını*** ama bilmezdim hiçbir saçak olmadan apansız ıslanacağımı...
güneş hergün doğuyor ama hergün gülümsemiyor.gün geliyor kara bulutlar sarmış etrafı***açan çiçekler bile soluyor.
şimdi ne desem boş***ben seni anlatamadım***sensizliği nasıl anlatayım.üstüne toz kondurmazdım***sana kin kusan yüreğime*** ne yapayım.seni ne çok sevmiştim kalbime kazıdığım sevdamı nasıl atayım.
bilsen ne haldeyim şimdi...hüzün kokan şarkılar eşliğinde sigaramda arıyorum teselli..sonra birden boşalıyor bütün öfkem gözlerimden usulca.artık dayanamıyorum***mecalim kalmamış gözyaşlarımı tutmaya.hıçkırıklarım karışıyor çalan şarkıya vede sigaramın dumanına...
gönlüm bir türlü inanmak istemiyor ettiğin laflara ama yazdıkların değişmiyor ne yapsamda.zamana kızıyorum keşke dursa mutlu olduğumuz günlerde diye.geri çevirmek istiyorum herşeyi yeniden eskiye.ama olmuyor zaman da aşk gibi imkansızlığı tanımıyor.herşeyi bi çırpıda silip atıyor.ama ne yaparsan yap bu kalp hala seni çok seviyor.çünkü***YÜREKTEN SEVİLENLER UNUTULMUYOR........
http://www.trkforum.net

Unutulmuyor ...
1 sayfadaki 1 sayfası