SİVEREK FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SİVEREK FORUMLARI

SİVEREKLİLERİN BULUŞTUĞU NOKTA...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? :DDD

2 posters
YazarMesaj
JhanSue

Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? :DDD Empty
MesajKonu: Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? :DDD   Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? :DDD Icon_minitimePerş. Mart 08, 2007 5:34 pm

Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? 1.50 boyu oLup da topukLu ayakkabI giyen, bacakLarIna kadar du$uk beLLi kot giyip de ustundekini ceki$tire ceki$tire beLini kapamaya caLi$an, sevgiLisinin eLini tutarken gozLerime becer beni der gibi bakan,habire odemeLi arayan,canI istemediginde teLefonu acmayan,ben arIcam seni deyip aramayan,hesap geLdi mi eLi cebine gitmeyen,on kiLo makyaJ yapIp kendini guzeL sanan,gosterip de vermeyen, somurucu,ac,keva$e,tutuk zekaLI,cIkarcI, i$i du$medikce aramayan,numaradan agLayan, saf ve masum roLu yapan, aynI anda 2-3 erkekten ho$LanIp hepsine taviz veren, ameLeLerLe takILIp kendini bi sikim sanan, terk ediLince kopek oLup yaLvaran oysaki seviLseydi kopek edip yaLvartacak oLan , kafasI caLI$mayIp da az konu$unca zeki oLundugunu zanneden, araba yada motor görünce bi tarafI suLanan, jumbo size oLup da kendini baLerin zanneden,
cakma Prada giyip Ferrari deki patatesi gördün mü ? diye onu bunu bokLayan, miLyarLIk telefonLa dola$Ip ayda on miLyonluk kontor biLe almadIgI haLde 700 miLyon teLefon faturasI odemi$ edasIyla doLa$an, yirmibe$ gramIn hesabInI yapan Ciko oLduğu haLde kendini super modeL sanIp burnundan kIL aldIrmayan, tampon kuLLandIm ondan bekaretim bozuLdu dumuruna inanacağImIzI sanacak kadar ağIr saLak oLan, dip boyasI gelip boyatmayan, verdikten sonra uyutmayan, sarI$In oLup soLaryumda uyuya kaLan, regL zamanI kaLmaya geLen, ben, sen, o, biz, siz, onLar oLan ki$i zamirLerini ban, san, o, bis, sis diyen, nanmıyoruam! ciddaan mII? şaka yapIosaan! cümLeLerini kuran, evden arayIp aiLeme yaLakaLIk yapan, cam ’i oLup açmayan,ak$ama kadar evde annesiyLe oturup, ak$am shakira kemeriyLe gezmeye çIkan, meze oLupta ortamda akmaya caLIsan... haa birde OR****luK YAPMAK İÇİN BİNBİR YALAN SÖYLEYEN...
TÜM KIZLAR YAKLA$MAYIN!
Admin

Admin

MesajKonu: :DDD   Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? :DDD Icon_minitimePerş. Mart 08, 2007 6:11 pm

walla güzel olmuş biraz küfür var ama idare etmek lazım:).Bizim OkuLda da çok var böyLe tipLer:)Benden Hepsine Armağan Olsun o zaman bu.Very Happy
https://adar.yetkin-forum.com
JhanSue

MesajKonu: (A)   Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? :DDD Icon_minitimePerş. Mart 08, 2007 6:14 pm

ßeeNdysen sOrun yOkK Very Happy

Nasıl Kız Begenırsın DIye Soran Kızlara ??? :DDD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-