SİVEREK FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SİVEREK FORUMLARI

SİVEREKLİLERİN BULUŞTUĞU NOKTA...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşktır insanı yaratan

2 posters
YazarMesaj
kajmeran
Co Admin
Co Admin
kajmeran

Aşktır insanı yaratan Empty
MesajKonu: Aşktır insanı yaratan   Aşktır insanı yaratan Icon_minitimeCuma Mart 09, 2007 3:36 pm

--------------------- Aşktır insanı yaratan
Aşklar dökülüyor gözlerimden Bir tarafı hep kırık kalpli Denizler gibi büyüyor acının beşiği
Dargın ve boş kendine yabancı Göğün çıplak şarkılarıdır şimdi Bulutlarda sallanan
Ben ve öteki Şehrin düşle sevişen mavi bedeni Katılırcasına ölünen yitik bir öyküden Çekip al beni ve kurtar sana çocukça bakan Kirlenmiş utangaç saçlarımı Ellerinde biriktirdiğim gecenin renginden Acıdan doğar insan Aşktır insanı yaratan... Aşklar dökülüyor gözlerimden Bir tarafı hep kırık kalpli Denizler gibi büyüyüp Acının boş beşiğinde Kendini kurban eden Ben ve öteki Geride bıraktığımız bir tek göğün Gözü yaşlı maviliğidir şimdi Acıdan doğar insan Aşktır insanı yaratan...

----------------------- Acıdan geçtim güzelleştim
Yanlışlar yanılmışlar... yalnızlıktan bıkmışlarSevgilinin sözleri... mühürlemiş sevinçleri Acıdan geçtim güzelleştim....Hedefler belirlendi... çiçekler filizlendi Tenindeki kutsanış... uzaklardan seçildi
Acıdan geçtim güzelleştim....Akılğım doğuştandır... karalar yalanlardır..Öpücükler kraliçemi... öldüren günahlardır Acıdan geçtim güzelleştim Zamanı yine sen belirledin Çoktandır düşümdeyim... düşündükçe ölümleyim Varlığın cennetimdir... sevgilerin bekçisiyim Acıdan geçtim güzelleştim
Zamanı yine sen belirledin Acıdan geçtim güzelleştim Kuşatır beni eylül... dönemem doğuşuma
Güneşinin içindeyim... tapınırım Tanrıya Acıdan geçtim güzelleştim Kutsanmış rahmine ben çocuk verdim Acıdan geçtim güzelleştim Göçebe ömürler... yaşamlar sevişirler Yokluğun açlığımdır... beni büyütür yelkenler Acıdan geçtim güzelleştim Kutsanmış tahmine ben çocuk verdim Acıdan geçtim güzelleştim Mezarlar kazılır... sevgiliye bakılır Yelkenimin gözyaşları... tabutumda saklanır
Acıdan geçtim güzelleştim Ardımdan gelen yel sendin Acıdan geçtim güzelleştim Tarihin sayfaları... hüzün dolar akşamları Bana duyulan özlem... kabartır günahları Acıdan geçtim güzelleştim Ardımdan gelen yel sendin Acıdan geçtim güzelleştim.... Ruhların vardır aşkı... melekleredir bu son şarkı Meyveler olgunlaşır... tadışlarım aşkınadır Acıdan geçtim güzelleştim Gecelerin hüznünü bana vedin Acıdan geçtim güzelleştim Ağlayış gözlerdedir... cennetim dillerdedir Beni biriktiren ömrün... bağlılığımın gücündendir Acıdan geçtim güzelleştimGecelerin hüznünü bana verdin Acıdan geçtim güzelleştim Herşey sevgiden geçer... Gülen Yelken beni seçer Güneş patlar tomurcukta... oyunlar var her boncukta Acıdan geçtim güzelleştim Toprağının içinde bedenlendim Acıdan geçtim güzelleştim Elveda ömürlüler... geliyor yelkenliler Yeniden kurulacak... denizdeki ak bahçeler
Acıdan geçtim güzelleştim Toprağının içinde bedenlendim Acıdan geçtim güzelleştim....
birkaN

birkaN

Aşktır insanı yaratan Empty
MesajKonu: Geri: Aşktır insanı yaratan   Aşktır insanı yaratan Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 10:32 am

TşkkrLer
http://www.trkforum.net

Aşktır insanı yaratan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-